Často kladené dotazy

Kdy dostanu odpověď na svůj dotaz?
 
Na většinu dotazů odpovídám do následujícího dne, nejpozději do dvou dnů. Pokud nenajdeš odpověď na svůj dotaz ani po více než dvou dnech, došlo buď k chybě při odesílání dotazu, nebo byl dotaz v rozporu s pravidly poradny.
 
Proč jste nezveřejnili můj dotaz?
 
V případě porušení pravidel (například při vkládání odkazů na cizí webové stránky nebo při odesílání dvou a více dotazů pod různými identitami) nemusí být na dotaz poskytnuta odpověď. Na dotazy, které jsou vyhodnoceny jako podezřelé, poskytuji odpověď jen ve zcela výjimečných případech. Vzhledem k tomu, že provozovatel webových stránek nese odpovědnost za veškerý zveřejněný obsah, nemůže být žádný příspěvek publikován bez jeho souhlasu.
 
Proč jste zakryli část mého dotazu?
 
Dotaz nemusí být zveřejněn v plném znění. Provozovatel si vyhrazuje možnost vynechat dotaz nebo část jeho textu, a to i bez uvedení důvodu.
 
Mohu odeslat více dotazů?
 
Počet dotazů odeslaných jedním uživatelem není nijak omezen. Před vložením druhého či dalšího dotazu v pořadí je třeba obnovit (aktualizovat) stránku s formulářem. V poradně nejsou zveřejňovány doslovně se opakující dotazy jednoho a téhož uživatele, případně dotazy uživatele, který odesílá dotazy pod několika různými identitami.
 
Budou zveřejněny soubory přiložené k dotazům?
 
Přiložené soubory nejsou určeny ke zveřejnění. Poté, co je na dotaz podána odpověď, jsou přiložené soubory odstraněny pomocí speciálního softwaru na skartaci souborů.