Často kladené dotazy

Kdy dostanu odpověď na svůj dotaz?
 
Na většinu dotazů odpovídám nejpozději do několika dnů. Pokud nenajdeš odpověď na svůj dotaz ani po několika dnech, došlo buď k chybě při odesílání dotazu, nebo byl dotaz v rozporu s pravidly poradny.
 
Proč jste nezveřejnili můj dotaz?
 
V případě porušení pravidel (například při vkládání odkazů na cizí webové stránky nebo při odesílání dvou a více dotazů pod různými identitami) nemusí být na dotaz poskytnuta odpověď. Na dotazy, které jsou vyhodnoceny jako podezřelé, poskytuji odpověď jen ve zcela výjimečných případech. Vzhledem k tomu, že provozovatel webových stránek nese odpovědnost za veškerý zveřejněný obsah, nemůže být žádný příspěvek publikován bez jeho souhlasu.
 
Proč jste zakryli část mého dotazu?
 
Dotaz nemusí být zveřejněn v plném znění. Provozovatel si vyhrazuje možnost vynechat dotaz nebo část jeho textu, a to i bez uvedení důvodu.
 
Mohu odeslat více dotazů?
 
Počet dotazů odeslaných jedním uživatelem není nijak omezen. Před vložením druhého či dalšího dotazu v pořadí je třeba obnovit (aktualizovat) stránku s formulářem. V poradně nejsou zveřejňovány doslovně se opakující dotazy jednoho a téhož uživatele, případně dotazy uživatele, který odesílá dotazy pod několika různými identitami.
 
Budou zveřejněny soubory přiložené k dotazům?
 
Přiložené soubory nejsou určeny ke zveřejnění. Poté, co je na dotaz podána odpověď, jsou přiložené soubory odstraněny pomocí speciálního softwaru na skartaci souborů.